Отзывы о компании Ochkarium
- Роман П.
- Ядвига К.
дуже стильні окуляри, я в захваті )), в житті виглядають краще, ніж на фото
- Ядвига К.
окуляри бомбезні, дякую ❤️
- Наталія Н.
дякую за окуляри, все саме так, як я хотіла
- Денис Ф.
замовляв р-76 синє скло а прийшли р-56 чорне. на фото є синій твердий чохол, по факту немає.
- Дмитрий Н.
- Вита С.
- Володимир К.
- Володимир В.
Опис не до кінця актуальний. Тому що відсутній футляр, який вказано в описі і на фото
- Людмила В.
Окуляри дуже сподобалися - якісні і відповідають опису. Опис товару детальний і чіткий, що допомогло без вагань зробити безпомилковий вибір. Обслуговування високого рівня. Велика подяка продавцю за професіоналізм і відповідальне ставлення!