Відгуки про компанію Ochkarium
- Володимир Д.
- Ирина Ш.
Зв’язалися дуже швидко . Замовленя було відправлене в цей же день ..)) дуже , дуже радію своїм новим окулярам . Велике дякую ✨🙏🏻
- Коментар продавця
ДЯКУЮ ЗА ВІДГУК. НОСІТЬ З ЗАДОВОЛЕННЯМ..
- Коментар продавця
- Алена Ш.
- Покупець
Очки подошли идеально. Спасибо за быструю отправку
- Коментар продавця
Носите с удовольствием..
- Коментар продавця
- Катерина Б.
- Татьяна Д.
- Коментар продавця
Дякую за відгук та довіру
- Коментар продавця
- Кирило С.
Чудові окуляри , гарна якість .
- Коментар продавця
Дякуюємо за відгук та довіру
- Коментар продавця
- Анжелика Л.
Все підійшло,зручно! Дуже гарні окуляри! Дякую продавцю!!!
- Марина Ш.
- Ярослава С.