Відгуки про компанію Ochkarium
- Богдан Г.
Очками очень доволен, очки прямо как надо сели, очень доволен, спасибо большое)
- Руслан Г.
Швидко відправили)
Зв'язалися вчасно)
Чудовий сервіс)
Ввічливий продавець!!
Рекомендую))) - Яна Р.
Спасибо, все отлично!
- Руслан Г.
Дякую за швидку відправку!
200 балів!! - Іван Ч.
Спасибо!
Всё ок. - Олег Х.
- Лилия М.
Спасибо!
- Карбовник А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса Т.
- Андрій П.